JUS / jednoúčelové stroje a montážní linky


Naše společnost se od roku 2003 významně angažuje v oblasti výroby jednoúčelových strojů. Vyrábí a dodává poloautomatické a automatické linky a jejich části a provádí úpravy nebo modernizaci starších pracovišť.

V úzké spolupráci se zákazníkem, na základě technologických požadavků, navrhujeme pracoviště tak, aby celý výrobní proces mohl být co nejrychlejší a nejkvalitnější, plně elektronicky kontrolovaný. Dodáváme rovněž pracoviště kombinovaná – osazená pevnými přípravky a současně zkonstruovaná pro přípravky výměnné.

Konstrukci automatizovaných pracovišť realizujeme v plném rozsahu vlastními kapacitami, a to díky produkčnímu týmu specialistů, strojních konstruktérů a elektro konstruktérů. Následně provádíme sami převážnou část výroby, celou montáž i kompletaci pracoviště. K našim zákazníkům v této sféře zaměření patří vedle automobilek a jejich dodavatelů i firmy ze všech dalších oblastí průmyslu, v nichž se klade důraz na rychlost, kvalitu a bezpečnost výrobního procesu. Náš profesionální přístup, technické know-how a vysoký standard námi dodávaných strojů, zaručují efektivní spolupráci i s velmi náročnými zákazníky.


FaLang translation system by Faboba